İSTANBUL - SULTANBEYLİ Mental Aritmetik

Mental aritmetik eğitimi; zamanla beyni, tümüyle harekete geçirdiğinden hesap makinesi ve benzeri araçlardan daha hızlı bir şekilde hesaplamalar yapmayı sağlamaktadır. Ancak amaç sadece hızlı hesap yapmak değil, beyni tümüyle harekete geçirerek farkındalığı artırmak; hızlı, dikkatli ve mantıklı düşünerek her alanda çok daha fazla başarı elde edebilmektir.

Mod5 mental aritmetik, öğremen akademisinde mental aritmetik eğitmen eğitimleri sunmaktadır. Türkiye de şu anda en fazla mental aritmetik eğitmeni yetiştirmeyi başaran Mod5, Türkiye nin her yerinde düzenlediği eğitimlerle eğitmen sayısını hızla artırmaktadır. İSTANBUL, SULTANBEYLİ eğitimi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilrisiniz.

Mod5 mental aritmetik, uzman akademisyen ve eğitmenleri tarafından hazırlanan kitap, abaküs ve flash kartları çözüm ortaklarına sunmaktadır. Mental aritmetik eğitiminde önemli bir yer tutan eğitim materyallerine Mod5 Mental den ulaşabilrisiniz.

Mod5 mental aritmetik, eğitim kurumlarına sağladığı ile çözüm ortağı ve danışmanlık hizmeti ile kurumlarda mental aritmetik eğitimine öncülük etmektedir. İSTANBUL, SULTANBEYLİ de siz de bizimle çalışmak ve çözüm ortağımız olmak istiyorsanız, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilrisiniz.

İSTANBUL, SULTANBEYLİ mental aritmetik, şubemiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak veya İSTANBUL, SULTANBEYLİ de siz de mental aritmetik eğitim kurumu açmak istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.